Zarząd Okręgowy w Kaliszu
Okręgowa Rada Łowiecka
Polski Związek Łowiecki

 

KOMISJA STRZELECKA
Jacek Bąkowski - Przewodniczący KŁ 26 "Borsuk"  Żerków
Aleksander Bella - Z-ca Przewodniczącego KŁ 18 "Sokół" Antonin
Kajetan Błaszczyk - Z-ca Przewodniczącego
Kierownik Zespołu Sędziów Strzelectwa Myśliwskiego
KŁ 43 "Ponowa"  Biadki

 

CZŁONKOWIE 

Andrzej Biesiada
WKŁ 47 "Oręż" w Pleszewie
Maciej Brdys Niestowarzyszony
Szczepan Błaszczyk KŁ 43 "Ponowa" Biadki
Wojciech Brzeski KŁ 8 "Klub Myśliwski" Ostrów Wlkp.
Piotr Brzeziński KŁ 44 "Szarak " Rozdrażew
Zdzisław Grzelak KŁ 5 "Daniel" Sośnie
Maciej Gajewski KŁ 4 "Wielowieś" w Wielowsi
Jacek Guździoł KŁ 31 "Wrzos" Odolanów
Eugeniusz Jakubiak KŁ 43 "Ponowa" Biadki
Witold Jędros KŁ 10 "Zalesie" Ostrów Wlkp.
Marian Kapała WKŁ 491 "Szarak" Ostrów Wlkp.
Czesław Kaczmarek KŁ 30 "Dzik" Kalisz
Zenon Kubiak KŁ 30 "Dzik" Kalisz
Jan Lis KŁ 33 "Wrzos" Brudzew
Stanisław Majtas KŁ 32 "Złoty Róg" Ceków
Krzysztof Malik KŁ 38 "Hubert" Bralin
Roman Malik KŁ 6 "Cyranka" Kostów
Ryszard Malinowski KŁ 39 "Knieja" Kępno
Bartosz Matczak KŁ 20 "Lis'" w Liskowie
Henryk Matysiak KŁ 18 "Sokół" Antonin
Grzegorz Namysł WKŁ 47 "Oręż" Pleszew
Przemysław Namysł KŁ 43 "Ponowa" Biadki
Mateusz Nowacki KŁ 31 "Wrzos" Odolanów
Tadeusz Nowak KŁ 37 "Słonka" Dzierzbin
Witold Nowak KŁ 17 "Dzik" Koźmin
Dominik Nowicki KŁ 12 "Ryś" Opole
Karol Pauś KŁ 18 "Sokół" Antonin
Andrzej Pawlak KŁ 33 "Wrzos" Brudzew
Hubert Pawlak KŁ 33 "Wrzos" Brudzew
Łukasz Pawlic KŁ 36 "Sokół" Kalisz
Piotr Pawlic KŁ 36 "Sokół" Kalisz
Tomasz Pawlic KŁ 36 "Sokół" Kalisz
Michał Poczta KŁ 7 "Barzant" Ostrów Wlkp.
Zbigniew Popławski KŁ 33 "Wrzos" Brudzew
Wojciech Radajewski KŁ 43 "Ponowa" Biadki
Waldemar Rosa KŁ 4 "Wielowieś" w Wielowsi
Jerzy Sawczak KŁ 3 "Knieja" w Krotoszynie
Małgorzata Spychała
KŁ 21 "Rudel" Rusko
Janusz Szczepaniak WKŁ 49 "Szarak" Ostrów Wlkp.
Hubert Szuleta KŁ 36 "Sokół" Kalisz
Radosław Uliczny KŁ 43 "Ponowa" Biadki
Zygmunt Uliczny KŁ 43 "Ponowa" Biadki
Mikołaj Wasilewski Niestowarzyszony
Mieczysław Wyduba KŁ 21 "Rudel" Rusko
Maciej Zawal KŁ 33 "Wrzos" Brudzew
Zygmunt Żaczek KŁ 1 "Sokół" Wieruszów
Jan Żyto KŁ 11 "Kuropatwa" Krotoszyn

Redaguje Marek Wielgosz

 

Copyright © 2018. All Rights Reserved